FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 11697051
nr 1169 7051
CHAIRS
4 pcs, wear, damages.
4 st
Condition: slitage, skador
800
SEK 200
Monday Mars 19 2018
at 19:38:00
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)